Osobisty blog Adama Wieczorka - jednego z twórców RPG Bakemono.
Blog > Komentarze do wpisu
Trzeci numer Engarde

Trzeci numer miesięcznika Engarde, poświęconego rozrywce elektronicznej, trafił do sprzedaży w sieciach salonów EMPiK oraz sieci Kolporter, InMedio, Relay i Ruch.

Przygotowaliśmy 88 stron wypełnionego treścią pisma. Utrzymując wysoką jakość i znaczną ilość artykułów publicystycznych, jesteśmy pierwszym miesięcznikiem na rynku dostosowanym do potrzeb dojrzałego czytelnika. Tematem numeru jest Wiedźmin w wersji na konsole. Przedstawiamy długi wywiad z szefem projektu — Adamem Badowskim.


Na miłośników Prince of Persia czeka konkurs ze wspaniałymi nagrodami ufundowanymi przez polski oddział firmy Ubisoft.

Wybraliśmy się też na testy zręcznościowego symulatora lotniczego Tom Clancy’s H.A.W.X.

Rozwijamy kącik retro, w którym swą wiedzą dzielą się redaktorzy serwisu Retroage.net, a redaktor naczelny zagłębia się w otchłani czasu, sięgając do poczciwego ZX Spectrum. Podróżujemy dalej przez świat fenomenalnej serii Halo oraz badamy historię futurystycznych wyścigów WipEout. Nasi redaktorzy przyglądają się też najlepszym grom 2008 roku.


Nie zapomnieliśmy o recenzjach. W numerze drugim jest ich ponad dwadzieścia, a wśród nich: Rock Band 2, Rise of the Argonauts, SingStar ABBA, Sonic Unleashed i You’re in the Movies.


Odwiedziliśmy krakowskiego dewelopera — Tate Interactive. Przyjrzeliśmy się też pracom nad Krakowskim Centrum Gier.

Szczególnie polecamy artykuł o zastosowaniu konsol w medycynie i szkolnictwie, autorstwa Przemysława Kramarczyka.

Zwyczajową wisienkę na torcie stanowi znany i lubiany komiks Bears of War oraz felietony Doroty Barańskiej, Michała Śledzińskiego, Artura „Shivy” Włodarczyka i Łukasza Orbitowskiego.

A to jeszcze nie wszystko, co znajdziecie w najnowszym numerze naszego miesięcznika. Engarde to 88 stron ambitnej lektury dla każdego miłośnika rozrywki elektronicznej.

Wszystkich chętnych do zapoznania się z pełnym spisem treści zapraszamy na naszą stronę internetową www.engarde.pl i nasze forum, gdzie czekamy na wszelkie komentarze.

czwartek, 22 stycznia 2009, bakemono

Polecane wpisy

  • Engarde #2 nadchodzi

    Po masakrze na PGA zmieniliśmy wiele. Drugi numer Engarde to całkowicie nowa jakość składu, ale niezmienna jakość tekstów. Poniżej prezentuję okładkę, a osoby z

  • LEVEL_01 - Targi Gier

    W dniach 18 - 20 kwietnia br. w Centrum Targowym w Krakowie odbędzie się impreza pod nazwą "LEVEL_01 Targi Gier i Zabezpieczeń oraz Multimediów dla Edukacj

  • Mass Effect i Live?

    Udało się! "Zaledwie" 5 dni od daty oficjalnej europejskiej i 2 dni od oficjalnej polskiej premiery, udało mi się kupić Mass Effect. Nie nacieszyłem s

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2014/08/14 12:33:40
Cześć, zastanawiam się w jakich sklepach robicie zakupy na gry, keye etc. Ostatnio korzystałem z allegro, bo wiadomo że można wyłapać jakieś tanie rzeczy, ale teraz przerzucam się na klucze.inexus.pl/. Znacznie tańsze są keye do nowych gier no i live na xbox.