Osobisty blog Adama Wieczorka - jednego z twórców RPG Bakemono.
piątek, 27 stycznia 2006
Urbaniuk

Jak możecie przeczytać w poprzednim wpisie, naszą ekipę porzucił Jarek Orządała. Na jego miejsce przyjęliśmy osobę równie niewiarygodnie niepoczytalną, która zdąrzyła się już sprawdzić w pracach z Łukaszem. Osobą tą jest Jarosław Urbaniuk, który jest współautorem felietonów Urbi et Orbi w magazynie Science-Fiction. Witamy na pokładzie, mamy nadzieję, że wiesz co czynisz.

Tymczasem wczoraj wreszcie udało nam się poprowadzić kolejną sesję. Mechanika działa, choć zadziwiające jest, że osoby które nie znają się na rpg uznają za najnudniejszą część, w której zwykli gracze rpg są rozmiłowani. Śledztwo, poszukiwania itp. to dla nich nuda. Bardziej interesująca jest akcja. Jest to dość ciekawa informacja. Tak, czy inaczej ludzie nie znający rpg zainteresowali się grą, a to dobry znak. Kolejna sesja we wtorek.

10:14, bakemono
Link Dodaj komentarz »
piątek, 13 stycznia 2006
Z Nowym Rokiem nowa jakość
Z prawdziwą przykrością pragniemy poinformować, że Jarosław Orządała opuścił zespół Bakemono tłumacząc się poważnymi problemami natury psychicznej. Jego ostatnie slowa w zespole brzmiały: "Nigdy nie kupujcie niczego na Hucie i na Olszy." Po tej enigmatycznej wypowiedzi zniknął za horyzontem zdarzeń. Jego dalszy los nie jest nam znany. Tym samym zespół Bakemono liczy teraz 2 osoby - Łukasza Orbitowskiego i mnie. Damy jednak radę. Tym optymistycznym akcentem w piątek 13 kończymy ten wpis. Prace nad grą trwają i są na ukończeniu.
20:20, bakemono
Link Dodaj komentarz »