Osobisty blog Adama Wieczorka - jednego z twórców RPG Bakemono.
środa, 13 lutego 2008
LEVEL_01 - Targi Gier

W dniach 18 - 20 kwietnia br. w Centrum Targowym w Krakowie odbędzie się impreza pod nazwą "LEVEL_01 Targi Gier i Zabezpieczeń oraz Multimediów dla Edukacji". Skierowana do szerokiego grona impreza ma uzupełnić lukę w mapie targów gier w Polsce.

Do tej pory mieszkańcy południa musieli kierować się do odległego Poznania, gdzie odbywa się PGA. Teraz południe dostaje swoją imprezę. Postarajmy się, aby była jak najlepsza. Nie przegapmy tej szansy, jaką nam daje.

16:46, bakemono , Konsole
Link Komentarze (2) »
niedziela, 10 lutego 2008
Drapak

Na nowe mieszkanie obiecaliśmy kotom drapak. A, że obietnice trzeba spełniać, to drapaczek się pojawił. Od podłogi do sufitu, z liną, domkiem, dwoma półkami i hamaczkiem. Była też rura, ale wyraźnie kotom nie przypadła do gustu i powędrowała do kąta.

Początkowo zachęcaliśmy zwierzory do zwiedzania drapaka walerianą, ale teraz radzą już sobie i bez tego. Muszą jeszcze opracować lepsze metody zeskakiwania z hamaka, bo jak dotąd skaczą na oparcie fotela Kasi, co już raz skończyło się wywrotką. Potwory wyglądają na zadowolone - zwłaszcza, że można się bawić w kociego ninja, jak na jednym ze zdjęć poniżej.

14:52, bakemono , Koty
Link Dodaj komentarz »