Osobisty blog Adama Wieczorka - jednego z twórców RPG Bakemono.
niedziela, 28 maja 2006
Turcja, Papież i Bakemono

Wróciłem z Turcji. To był naprawdę jeden z lepszych ostatnich wyjazdów. Myślenie wyłączyłem już na loitnisku w Katowicach i włączałem w nielicznych momentach. Pięciogwazdkowe hotele z pięcioma posiłkami dziennie, do tego dwudniowa wycieczka do Kapadocji i popołudniowa do Aspendos. Żyć nie umierać. Nabyłem przy okazji nowej umiejętności - prowadzenie busa marki Hyundai z 11 osobami na pokładzie. Nie wiem, czy w Turcji jest to legalne, ale u nas nie jeżeli ktoś ma prawo jazdy kategorii B. Co prawda człowiek, od którego wynająłem pojazd twierdził, że nie ma problemu, ale nie wiem co na ten temat miałaby do powiedzenia Turecka policja.

Na powyższym zdjęciu widać kawałek Kapadocji. To jest naprawdę bajkowa kraina i jeżeli ktoś ma zamiar wybrać się do Turcji powinien Kapadocję odwiedzić.

Po powrocie do kraju dowiedziałem się o nowym rządzie. Hurra hurra! No, no, no! A na koniec doszła pielgrzymka B16 zwanego w niektórych kręgach Krwawym Benedyktem. Wczoraj dowiedziałem się, że B16 chce przytulić wszystkich chłopców i dziewczęta... zrobiło mi się jakoś słabo. a pielgrzymkę pozostawię bez komentarza...

Bakemono się pisze. Nasze samozaparcie nie spadło, pomimo kolejnych awarii sprzętów elektronicznych i nieprzewidzianych sytuacji wyjątkowych. W chwili obecnej cierpię na syndrom "nic mi się nie chce", w związku z czym ograniczam swoją działalność do chodzenia do pracy w redkacji magazynu ekologicznego i wykładania co dwa tygodnie turystyki.

12:01, bakemono
Link Dodaj komentarz »